Galerie šití, I NA PRODEJ

Balonová sukně - na zakázku - cena jednobarevné v této velikosti 499kč

15. května 2013 v 19:23 | Lucie
Nutně potřebuju modelku. To je jasné, sotva se na fotky podívám. A možná, že by nebylo špatné pořídit i nějakého fotografa. Zatím teda fotí osmiletá Klárka Usmívající se. Balonovka je ušita pro kamarádu mé sestry...snad jí bude sedět...mě teda sedí bezvadně a na chviličku mě snad i napadlo, že bych si ji nechala...Cena balonových sukní mi vždycky připadala přemrštěná, teď vidím, že spotřeba látky je šílená, takže cenu kolem tisícovky snad i chápu..a ony se tak fakt prodávají!

další sukně z mé "dílny"

15. května 2013 v 6:37 | Lucie
Tato je pro Terku, velikost odhaduju tak 170, dětská. Látka je bavlněná batika. Takováto volánová sukně je velmi pohodlná a vzdušná (i když na schodech si musíte dávat pozor) a sluší každé postavě. Látku mám ještě ve fialovém provedení, tak uvidíme, co z ní vytvořím :)

Rychloprdky z různých materiálů NA PRODEJ

7. května 2013 v 8:06 | Lucie
Prací kord - naprosto luxusní látka, já mám ve veselém provedení cik - cak a kalhoty jsou naprosto úžasné, obdivoval je snad každý, koho jsme potkali. Akorát látka neklouže přes sebe jako teplákovina, takže se nerozevírají tak snadno. Je třeba s tím u "rychloprdění" trochu počítat. Mohu uští ve velikosti cca78-92, na rozměrech domluvíme :) Cena za tyto 315Kč. Více foto na Fléru.

Cena za rychloprdky z teplákoviny (bez aplikací, možnost našít náplet na nohavice) 225kč. Opět více foto na Fléru.

balonové kalhoty

4. května 2013 v 16:23 | Lucie
Střih není můj, proč vymýšlet vymyšletné, že?? Jsem z nich naprosto nadšená - tedy v té dětské velikosti. Ve velikosti na Klárku už nevypadají tak hezky, takže jsem je přešila a jak říkám já, jsou z nich takové lepší "tepláky". Ale látky trochu zbylo, takže kdyby měl někdo zájem, je možno z ní něco vytvořit, třeba takovouto sukýnku i v jiné velikosti :)

Sukně s šikmým kanýrem NA PRODEJ

4. května 2013 v 16:14 | Lucie

Cena je 235kč/ks. Je z dizajnové látky (prací kord) a vypadá naprosto luxusně. Bohužel modelka nechápe stále svou roli, takže fotky nic moc..V pase je do nápletu, který nikde netlačí a přizpůsobí se obvodu vaší holčičky. Přes pas i boky 2x29cm, pas v klidu 2x20cm. Délka sukýnky 24cm včetně nápletu (ta bílá). Růžový cik-cak má délku kratší strany 23cm, delší strana 32cm.

Tato ve velikosti 86-92. Více info na Fléru
Tato ve velikosti 86-98 (je delší), více foto a informací opět na Fléru

Nabírané triko pro Sofinku

31. března 2013 v 11:56 | Lucie
Opět z látky, kterou jsem koupila na výletě v Praze. Je to bavlněný úplet, jemňoučký, veselý, eňoňůno...a při šití jsem myslela, že zešedivím. Je to moje prvotina z elastického materiálu. Jsem k tomu hodně kritická, spousta věcí mi vadí, ale dělala jsem to tak dlouho a tak důkladně, že prostě nemám nervy na to lemování vypárat a přešívat po stopadesátéosmé.

Květované džíny pro Klárku

31. března 2013 v 11:38 | Lucie
Látka mě naprosto uchvátila. Je to taková jemnější ryflovina s potiskem květů. Ještě byla taková růžovo-fialová na černé...Kalhoty mě ale zklamaly. Je to ryflový střih, s kapsama, prošitím....ale všechno se tak tratí, že kdybych z toho udělala "elasťáky", tak to vyjde nastejno :( Nicméně Klárka je z nich nadšená a měla je oblečené celý den, i když na nich zatím chybí knoflík na zapínání Mrkající Velikost je 140, aktuálně bychom je potřebovali o velikost menší..Co se týká šití, tak paráda. Šilo se dobře, jen látka se hodně třepí.
I Sofinka má svou bundu - špičatou kapuci jí fakt závidím :)

22. března 2013 v 14:51 | Lucie
Ještě to není 100% doděláno, stále čekám na šňůrky s koncovkama a reflexní nažehlovačky motýlků, ale jinak jsem velmi spokojená. Velikost 86/92 a sedí bezvadně. Opět podle vlastního střihu, kapuci jsem obšlehla, to se přiznám bez mučení..

Softshelová bunda pro Klárku

12. března 2013 v 13:00 | Lucie

Jak už jsem psala v předešlém článku, měla jsem velké ambice a myslím si, že se vydařilo :o)
 
 

Reklama