Aktuálně

Léto

19. srpna 2014 v 11:36 | Lucie
Jako malá jsem se na léto vždycky strašně těšila. Tábor, prázdniny u babičky, koupání, výlety. Jako rodič se na léto taky těším, jen mám pocit, že je to z této pozice kapánek náročnější a že jsou svým způsobem dnešní děti o něco ochuzené, na druhou stranu ale mají daleko víc. Tábor je na týden, plný lákavého programu a spí se pomalu na hotelu. My jezdili na 3 týdny, do stanů s podsadou, hráli bojovky a diskotéka nám tam nechyběla. U babičky jsme běhali po lese, po louce, rodiče nás viděli ráno, na oběd a večer. Dneska venku neběhá nikdo. Pokud děti nevidím dýl jak půl hodiny, vytahuju mobil.

Pár fotek léta, které mé děti tráví pod drobnohledem rodičů, jinak to dneska asi nejde??

Janošikovy diery

16. února 2014 v 12:06 | Lucie
Tak jsem se hecla...v sobotu ráno padla dobrá hláška, když jsem řekla, že budu celý den šít..docela dost naskládaných zakázek, děti u tatínka, takže ideální čas na to, to dodělat :)) Jo, a ta hláška? Pojďme se projít aspoň do města...Z procházky do města se stala procházka šestihodinová a úplně někde jinde..

Ferni

8. ledna 2014 v 19:51 | Lucie
Máme doma miminko. Ode dneška je novým přírustkem do rodinky činčilák Ferni, v barvičce silver mosaic (líbí se mi víc než klasická střibrná, ale black velvet, to je taky výzva :)), narozeniny slaví 15.11. :)

Klárka je nadšená, Sofinka je taky nadšená, ještě nestihl nic rozkousat, jsem nadšená :))


Hermiona

12. října 2013 v 19:34 | Lucie
Tak dneska ráno čekalo v kleci naší Stříteže překvapení. Jmenuje se Hermiona a samozřejmě si ji necháme :)


Hromadná objednávka střihů z Farbenmix.de

23. července 2013 v 18:14 | Lucie
Moc aktuální to není, páč objednávka už je dávno uzavřená a střihy i stužky a stylefixy rozeslané u majitelek, ale stejně, dneska mám kopr a trochu čas, tak se s vámi podělím o zážitek ze své první HO.


Nákup látek pro další neplenkové tvoření :)

22. března 2013 v 15:04 | Lucie
Mám opravdu velké plány v podobě šatiček, sukýnek, triček, gatí a nevím čeho všeho ještě ....ale až po daních. Březen je pro mě nejvyčerpávající měsíc v roce...

Bundy - budou nebo nebudou?

8. března 2013 v 8:44 | Lucie
S novým šicím strojem jsem si objednala také 3m softshellu - mám velké ambice, že ušiju holkám bundy. Soft je krásná růžovo-fialková barva, na dozdobení jsem dostala od velmi ochotné paní Plemlové pruh hnědého softu. Když jsem procházela burdy, které mám doma, tak jsem tam narazila jen na 1 střih, který by se mi líbil, ale přijde mi, že je bunda hrozně široká (v porovnání s tím co máme doma) a krátká. Takže jsem se rozhodla, že si střih udělám sama...jestli si vzpomenu, tak budu postupně fotit, jak bundy znikaly...třeba mi to příště k něčemu bude :o)

Látky jsou úchylárna (a plenky taky)

14. února 2013 v 15:11 | Lucie

Jelikož vlastníme 2 hlodavce, kteří mají nejradeji kabely od internetu, tak jsem byla nucena vydat se do města dokoupit toto (pro nás) spotřební zboží. Neodolala jsem a koupila krásnou látku se sloníkama. Už se těším na plenky, které z ní ušiju :o)

 
 

Reklama