Softshellová sezona začíná - kalhoty

21. září 2014 v 14:57 | Lucie |  Galerie šití, I NA PRODEJ
Softshell - od té doby, co jsem jej objevila, tak jej velebím kudy chodím. Malá ochutnávka nedávného šití, většina šla pryč (na zakázky), protože holky už jsou obšité dost a navíc jsem si pro ně objednala oblíbenou fialovouÚžasnýČímpak po dlouhé době začít? Asi maminkama nedoceněnou oranžovo-hnědou kombinací. Mě se líbí moc. Kalhot už jsem ušila spousty, ale v této barevné kombinaci šly letos poprvé. Podle mě jsou super, nádherné, unisex. Tyto pro chlapečka, ale na holčičku také jak dělané.


A tady oranžovohnědá na bundě. Sice to není pro jednoho majitele, ale do kombinace jako dělané :)


Jedna z nejoblíbenějších barevných kombinací, nejen pro mě :)


V tomto případě Sofinka jen zapozovala, její nejsou. Nemáme k nim bundu :/


A tady další velmi oblíbená barevná varianta. Upřímně, pro mě naprosto nepochopená. Nicméně praktičnost barev v tomto případě nelze popřít :)


Naše "růžovka" na včerejších Dnech NATO na letišti v Mošnově - aneb ponaučení z minulého roku - ne každý růžový softshell je růžový stejně. Vyplatí se koukat trochu do vzorníku.


Sofinčina souprava do školky - bunda už je "jetá", nosíme ji docela často a rádi (letní soft) a je to na ní taky vidět, že :D
Kalhoty jsou novinka do školky - na schůzce minulý týden paní ředitelka prozradila, že se chystá reknstrukce školkové zahrady, kde má být mimo jiné i BAHNIŠTĚ. Tak mám takový pocit, že kalhot bude Sofinka potřebovat mnohem, mnohem víc :)


A tady ještě jedny kalhoty - jsou ušité ze zbytku látky z černé bundy, která byla "na objednávku" a zbytku růžové, kterou má Klárka na bundě (už z jara). Snad se mi podaří bundu vyfotit dřív, než z ní Klárka vyroste.


Vychytávka pro maminy - šiju takto na přání - regulační guma pro popouštění pasu


Nebo guma vespod nohavice - vynikající věc, možno přitažení podle potřeby a kalhoty jsou pak opravdu rostoucí


A tady další vychytávka - náplet do nohavice, který oceňuju hlavně v zimě. Jednoduché šití (ale až potom, co jsem objevila postup u Fram)
 


Komentáře

1 Andra Andra | 14. března 2018 v 10:01 | Reagovat

Jaro přichází a softshellové bundy budou hrát v mnoha šatnících mužů prim:

https://www.nejoutdoor.cz/softshellove-bundy-2/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama