Srpen 2014

Příprava na vyřezávání dýní pokračuje :)

29. srpna 2014 v 11:05 | Lucie |  Galerie šití, I NA PRODEJ
Látky z kolekce Hallowen jsem omylem objednala o něco víc. Takže vznikla sukně i pro Klárku, do party bude mít i Sofinka, snad se mi podaří ji ušít dřív než na jaře.

Sukýnka měla být původně taky balonovka, ale trochu jsem se utla - podšívku jsem střihla o 5cm delší než měla být, takže sukně už nabaloní jak by měla. Ale možná, že je to dobře, protože s výsledkem jsem spokojená a Klárka je nadšená. Přece jen, klasické balonovky má další dvě.

Musím Klárku pochválit. Sukni si částečně šila sama. No, co vám budu povídat, bylo to o nervy.Who's watching? Halloween!

19. srpna 2014 v 12:34 | Lucie |  Galerie šití, I NA PRODEJ
Balonovka pro mě. Tak jsem si tak brouzdala u Mráze a vybírala látku na kapsář za postel pro Sofinku. Jak výběr dopadl, posuďte sami :DD Jen pro osvětlení názvu článku látka je z této úžasné kolekce od Markus brother textiles.

Sofinko, přeju ti pěkné sny :DD

Léto

19. srpna 2014 v 11:36 | Lucie |  Aktuálně
Jako malá jsem se na léto vždycky strašně těšila. Tábor, prázdniny u babičky, koupání, výlety. Jako rodič se na léto taky těším, jen mám pocit, že je to z této pozice kapánek náročnější a že jsou svým způsobem dnešní děti o něco ochuzené, na druhou stranu ale mají daleko víc. Tábor je na týden, plný lákavého programu a spí se pomalu na hotelu. My jezdili na 3 týdny, do stanů s podsadou, hráli bojovky a diskotéka nám tam nechyběla. U babičky jsme běhali po lese, po louce, rodiče nás viděli ráno, na oběd a večer. Dneska venku neběhá nikdo. Pokud děti nevidím dýl jak půl hodiny, vytahuju mobil.

Pár fotek léta, které mé děti tráví pod drobnohledem rodičů, jinak to dneska asi nejde??