Huňatá, teploučká, flísová mikinka

7. ledna 2014 v 8:31 | Lucie |  Galerie šití, I NA PRODEJ
Nějaký čas mě zlobí prohlíčeč na internet. Nejdou mi vkládat fotky do galerie, takže ačkoli tvořím, nemohu blog moc aktualizovat. Ale...po včerejším zásahu ajťáka Oldřicha to snad bude lepší :))


Chlupatá flísová mikinka pro Sofinku :D

Tato mikinka je ve znamení recyklace a zbytkování. Doma mi leží docela dost barevných flísů a taky ležela jedna chlupatá deka z Jysku...Ano, ano. Mikinka je ze zbytku deky (zbytku proto, že mikinu mám i já, ale je to jeden z mých prvních šicích pokusů, tedy nositelná na doma a v žádném případě neprezentovatelná veřejně), aplikace stříhám z flísových pruhů, které mám doma snad v 10 barvách z doby, kdy mě přepadlo asi pomatení mysli, že jsem je koupila :D


Mikinku dostala Sofinka na Ježíška a hned si ji zamilovala. Oblekla ji a nechtěla sundat...vlásky zpocené, ale mikinu dolů nedala. Docela ji i chápu....chloupek na mikince je tak akorát dlouhý, takže nijak nešimrá, mikča je jemná a teploučká. Kapuce je tak akorát, na hlavě dělá kukličku, stahovací šňůrky nejsou třeba, protože kapuce bezvadně sedí i bez nich a navíc by se stahovací šňůrky do kapuce neměly vůbec používat kvůli bezpečnosti..

Modelka bohužel nechápe svou roli modelky a nechce se vůbec fotit...

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama