Baletní tylové sukýnky pro SVČ Rožnov

17. prosince 2013 v 9:33 | Lucie |  Galerie šití, I NA PRODEJ
V pátek 13. se nekonala žádná katastrofa :) Konalo se vánoční vystoupení Heart2beat v Rožnovském kině. Musím se pochválit, na vystoupení jsem šila malým tanečnicím tylové sukýnky. Fotky z vystoupení jsou bohužel velmi mizerné, můj foťák to na 20m dálku přes zhaslý sál v kině nedal :((

Vystoupení bylo úžasné a tancovala i Klárka. Téda, na to, že chodí první rok a to ještě od listopadu jí to šlo bezvadně :))


Objednávka sukýnek byla na růžové a fialové. Docela jsem se děsila fialového tylu..kdo vybíral podle fotek z internetu jistě chápe. Nakonec se mi ulevilo, fialová barva je moc hezká, žádná "vyblitá" jako na fotkách e-shopu :(( S lemem byla trochu potíž. V Rožnově není žádná prodejna s látkama a vůbec sehnat fialový náplet v okolí se ukázalo jako nadliský úkol. Takže náplet je v černé barvě.


9 fialových kousků a 9 růžových kousků :))) Sukýnky se mi moc líbily, ale když jsem šila desátou, tak jsem měla 100chutí s nimi praštit do kouta. Holčičky jsou ve věku 4-6 let, některé žížalky, jiné ne, takže každá sukýnka má regulační gumu a pas se dá zregulovat +-10cm :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama