Trénování na nočník pokračuje :)

4. června 2013 v 15:30 | Lucie |  Galerie plenek a kojeneckých potřeb NA PRODEJ
Tréninkové kalhotky jsou prima, hlavně tím, že mohou být tak savé, jak je momentálně potřeba. Nechci se opičit, ani krást nápady, ale jedna má zákaznice projevila přání ušít k tréninkáčům pro mladšího syna "inkontinenční vložky pro děti, které mají rychlejší čůrání než běh" pro syna staršího..


Není to můj nápad, my to doma zatím ani netestovali (pokud nepočítám přindávání a odendávání dokola z prádla než jsem vychytala šířku křídel a délku vložky), takže jsem sama zvědavá, jak to bude fungovat..Chtěla jsem to vyzkoušet pro naši Sofi, takže mě alespoň někdo dokopal k tomu, abych to chtěla bych zrealizovala..

Vložka je celkem z pěti vrstev (nepropustný PUL pro ochranu prádla, 2x bambusový flís, 1x bambusové froté, 1x bavlna s obrázkovým potiskem). Na několika místech je to všechno prošité, takže to není tlusté. Šiju z materiálu, který mi zůstává po šití plínek, takže cena lidová (v porovnání s vložkama, které se normálně prodávají určitě), 40kč/ks.

Kdyby měla některá z dam zájem, tak střih malinko upravím a můžou z toho být prima vložky menstruační (a to si já nedokážu představit :), nebo takové pojistkové, např. v kombinaci s menstruačním kalíškem..(a tady si to zas představit dokážu líp než vložku igelitovou..)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama