Tylová sukně NA PRODEJ

30. května 2013 v 12:13 | Lucie |  Galerie šití, I NA PRODEJ
Kamarádka mé sestry projevila přání o ušití tylové sukně. Nejjednodušší postup pro její výrobu je odměřit si gumu, jejíž délka odpovídá obvodu vašeho pasu, nastříhat si cca 10cm široké pruhy tylu, které jsou 2x tak dlouhé než požadovaná délka sukně a přidat 5cm. Tyto pruhy se přeloží napůl a navážou se na gumu sešitou do kruhu. Toto zvládne opravdu každý, mě se to ale nelíbí a navíc mám pocit, že to musí v pase hrozně přidávat na objemu :(

Více info na Fleru


Proto jsem se rozhodla jít cestou pokus omyl a než se pustím do sukně na zakázku, tak jsem vyrobila jendu pro Klárku. Zabralo mi to neuvěřitelných 8 hodin, protože co jsem našila, tak jsem zas vypárala abych to mohla přišít jinak...S výsledkem jsem spokojená (a Klárka je nadšená), přesto příště budu šít ještě trošičku jinak :)

Tato tylovka je ve velikosti 134, je bohatě řasená a cena je 550kč. Cena pro vás se bude lišit v závislosti na velikosti sukně, počtu barev a vrstev, z kolika je ušita (tato je opravdu hodně bohatá).Při šití pro vás potřebuju následující míry:

obvod pasu

obvod v místě nošení

obvod přes nejširší místo na bocích

délku sukně

:) Ruce překřížené, protože slečna se pokecala vodou a má na triku morký flek.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama