Vzorník PUL na plenky a trénovací kalhotky

4. dubna 2013 v 8:22 | Lucie |  Galerie plenek a kojeneckých potřeb NA PRODEJ


Vkládám vzorník látek na plenky, jsou to materiály které mám momentálně doma a je možno si z nich objednat plenky typu KAPSOVKA, popřípadě SVRCHNÍ KALHOTKY.


Na kapsové plenky primárně kombinuju se světlounce růžovým a světlounce modrým mikroflísem, k většině látek PUL se to hodí a je to stejně schované vevnitř plenky, takže je to víceméně jedno. Až se mi podaří někde ulovit vhodný a certifikovaný bílý mikroflís, tak budu dávat ten. Výrazné barvy (zelená, červená, fialová, žlutá) dávám tam, kde se světlé barvy nehodí - jsou to docela drahé materiály a ne zrovna jednoduše se shání, proto jich doma nemám tolik.

Samozřejmě šiju i klasické kalhotkové plenky, které se používají se svrchníma kalhotkama nebo u malých dětí s flísáčkama. Látky se ale často mění, takže v přípa zájmu písněte a já vám pošlu foto toho, co mám zrovna doma. Materiály jsou certifikované Öko-tech, používám navrch obrázková bavlan, bambusový flís (extra savý a jemný), k tělíčku bambusový aksamit/velur/froté. Podle toho, co mám zrovna doma. Všechny materiály na tělíčko jsou velmi jemné. Nedávám na plenky zkrátka nic z toho, co bych nedala vlastím dětem.

Patentky už jsou u mě doma taky hojně zastoupeny v barvách bílá, černá, žlutá, krémová, zelená, červená, oranžová, tyrkysově modrá, modrofialová a hnědá. Takže je určitě z čeho vybírat :)

Suché zipy už taky vedu doma v dostatečném množství a střih na plenky je upraven tak, aby plenka na sucháč dobře seděla a držela. Sucháče mám kvalitní, výrobce slibuje životnost
10 000 cyklů rozepnutí a zapnutí, není to žádná galanterka za rohem, aby byl po dvou dnech na vyhození :)

Co se týká ceny, tak mi pište, ti co už nakoupili ví, že se se mnou dá domluvit při odběru většího množství a že se jedná o plenky, které jsou ušity pečlivě a funkčně. Sama je doma s úspěchem používám.Oranžový PUL a tmavě hnědý suedecloth je mými zákaznicemi taky oblíbená varianta
MÁM DOMA KOUSEK JEN NA JEDNY TRÉNINKÁČE

Černá obloha je další neotřelou kombinací. Každý zatím jsem šila do kombinace s fialovou, ale v kombinaci s červenou by to byla prima volba pro malé čertíky :), v kombinaci se žlutou Včelka Mája??

Žluté květy na hnědé. Bohužel to osvítil blesk, ale to látka nádherná, u mě vede.

A tady další má srdeční záležitost.

Ušounci (tenhle překlep se mi zalíbil).

Sloní safari.

Unisex a opravdu hezká kombinace.

Oválky na růžové :)

Pro odvážné kluky dinosaři na hnědé, ještě je mám minky ve světlé.

Retro kola jsou prima, ne?

Klasika, už se těším až budu šít :D

Hippies květy. Líbí se mi moc. Mám dvě holky, takže jsem růžovou postižená.

A minky. Kdo si na minky sáhnul tak nechce nic jiného. Ale ta cena...Minky je sice můj oblíbený "luxus", ale na tréninkáče se nehodí :((

A NOVÉ VZORY, OČEKÁVÁM, ŽE DORAZÍ V ÚTERÝ 3.9.2013 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama