PUL kahotky NA PRODEJ

29. dubna 2013 v 10:47 | Lucie |  Galerie plenek a kojeneckých potřeb NA PRODEJ
PUL kalhotky střihu, který překryje většinu látkových plen na našem trhu, je ozkoušený a mými zákaznicemi oblíbený. Kalhotky jsou bez bočních křidélek - méně švů, větší jistota, že plenka vašemu dítku neproteče :)

Když jsem ušila svoje první PUL kalhotky, tak jsem si řekla - nikdy více. Střihově prima, měla jsem abmice olemovat flísem a ještě k tomu křidélka - šití těhle kalhotek, které sice na noc jsou nenahraditelné, ale ukázat světu se je stydím a šití
mi zabralo snad tolik času, kolik celá soft bunda...Druhé kalhotky jsem věnovala mamince na fléru k plence - měla malou holčičku a potřebovala jsem vědět, jak jí budou pasovat. Na mojí Sofču už tak pomalu zkoušet tréningáče, že...maminka byla ze střihu nadšená, prý sedí ze všech svrchňáků nejlíp na vše...takže jsem se včera, po dvou měsících dokopala k tomu, vyzkoušet napotřetí..

Oproti původnímu střihu jsem malinko protáhla sed - o 4 cm a přidala zmenšovací patentky. Je pravda, že vzorové kalhotky už nám byly "krátké" a širší plenky, např. baby lucy se do nich tak tak vešly, spíš nevešly...teď se do nich hravě baby lucka vleze jak na délku, tak na šířku. Teď budou kalhotky díky zmenšovacím patentkům pasovat maloškům i hrošíkům. S výsledkem jsem opravdu spokojená. Křídla jsem odbourala, stejně časem akorát protékají a kalhotky jsou dostatečně široké na překrytí všech plen, které mám doma i bez nich :)

Kalhotky a spoustu dalšího můžete klofnout na Fléru, momentálně za velmi přijatelné ceny, případně na meilu a cena bude leště lepší :)

A tady jedno foto "v akci"

část s patentkami / suchými zipy je vždy podložena vrstvou PUL - ochrana proti vytržení :) 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama