Duben 2013

PUL kahotky NA PRODEJ

29. dubna 2013 v 10:47 | Lucie |  Galerie plenek a kojeneckých potřeb NA PRODEJ
PUL kalhotky střihu, který překryje většinu látkových plen na našem trhu, je ozkoušený a mými zákaznicemi oblíbený. Kalhotky jsou bez bočních křidélek - méně švů, větší jistota, že plenka vašemu dítku neproteče :)

Když jsem ušila svoje první PUL kalhotky, tak jsem si řekla - nikdy více. Střihově prima, měla jsem abmice olemovat flísem a ještě k tomu křidélka - šití těhle kalhotek, které sice na noc jsou nenahraditelné, ale ukázat světu se je stydím a šití
mi zabralo snad tolik času, kolik celá soft bunda...Druhé kalhotky jsem věnovala mamince na fléru k plence - měla malou holčičku a potřebovala jsem vědět, jak jí budou pasovat. Na mojí Sofču už tak pomalu zkoušet tréningáče, že...maminka byla ze střihu nadšená, prý sedí ze všech svrchňáků nejlíp na vše...takže jsem se včera, po dvou měsících dokopala k tomu, vyzkoušet napotřetí..

Pestrobarevné kapsovky NA PRODEJ

13. dubna 2013 v 11:18 | Lucie |  Galerie plenek a kojeneckých potřeb NA PRODEJ

VÍCE FOTO A INFO NA FLÉRU.
První vlaštovky z pestrobarevných a nádherných PULů, které mám pro šití k dispozici. Vnitřní vrstvu tvoří suede nebo teňoučký mikroflís. Tyto jsou na zapínání na suché zipy, možnost ušít i na zapínání na patentky.

Vzorník PUL na plenky a trénovací kalhotky

4. dubna 2013 v 8:22 | Lucie |  Galerie plenek a kojeneckých potřeb NA PRODEJ


Vkládám vzorník látek na plenky, jsou to materiály které mám momentálně doma a je možno si z nich objednat plenky typu KAPSOVKA, popřípadě SVRCHNÍ KALHOTKY.